O nas

Oferujemy kompleksową pomoc prawną dla osób fizycznych jak i profesjonalnych podmiotów gospodarczych.

Czym się zajmujemy?

Niezależnie od tego czy jesteś osobą fizyczną, start-upem, małym, średnim lub dużym przedsiębiorcą Kancelaria Prawna GIBASIEWICZ jest w stanie przedstawić nowoczesne rozwiązania prawne w sferze biznesu, spełniając Twoje oczekiwania. Zajmujemy się głównie obsługą prawną oraz podatkową przedsiębiorców.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, jako, że potrzebują Oni też niejednokrotnie pomocy prawnej w sferze pozabiznesowej, świadczymy również usługi w zakresie prawa rodzinnego.

Zasadami, którymi kierujemy się w świadczeniu usług to wiedza, doskonałość, doświadczenie oraz zaufanie.

Rozwiązując Twoje problemy lub doradzając Ci staramy się patrzeć na analizowane zagadnienia w innowacyjny sposób i przedstawiać kreatywne rozwiązania. Przeprowadzimy Cię przez świat prawa zawsze zmierzając w Twoim kierunku.

Jesteśmy świadomi tego, że znalezienie optymalnego rozwiązania dla Ciebie wymaga starannego rozważenia Twoich celów biznesowych. Przy szukaniu rozwiązań zawsze bierzemy pod uwagę specyfikę danej sprawy, Twoje interesy i mogące wystąpić ryzyka zarówno prawne, jak i biznesowe. Doceniamy nietypowe i precedensowe przypadki, wymagające kreatywnego i innowacyjnego myślenia, ale jednocześnie nie lekceważymy drobnych i typowych problemów prawnych, z jakimi borykają się przedsiębiorcy na co dzień.

Jak działamy?

Naszym podstawowym celem jest pomoc naszym klientom w odpowiedzi na pytania zanim staną się one problemami. Staramy się przede wszystkim zapobiegać dylematom prawnym, wychodząc z założenia, że taka postawa może zminimalizować koszty obsługi prawnej przedsiębiorców. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że dobrze przygotowane umowy zmniejszają ryzyko sporów w przyszłości, z kolei starannie przemyślana strategia procesowa pozwala na szybsze i korzystniejsze jego zakończenie. Naszą filozofią jest wspieranie Twojej działalności, w celu zmniejszenia ryzyka biznesowego oraz kosztów.

Jednak gdy pojawiają się problemy prawne i należy szukać natychmiastowych rozwiązań, to jesteśmy na to gotowi, tworząc odpowiedni zespół prawników z dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą z zakresu odpowiednich dziedzin prawa. Nasi prawnicy dokładnie badają wszystkie aspekty prawne sprawy i szukają najlepszego rozwiązania. Dostrzegając złożoność prawa, zawsze analizujemy podejmowane kroki prawne, nie tylko w zakresie ich zgodności z prawem, ale także ich opłacalność dla naszego Klienta.

Nasi prawnicy są w pełni dyspozycyjni co do miejsca i czasu świadczenia usług. Jedyne ograniczenia z tym związane wynikają z okresu niezbędnego na przygotowanie projektów dokumentów i strategii postępowania sądowego. Staramy się spełnić oczekiwania naszych Klientów w największym możliwym stopniu, wiedząc, że czas to pieniądz.

W celu spełniania oczekiwań naszych Klientów współpracujemy z wieloma prawnikami zagranicznymi z Europy, Ameryki Płn. oraz Ameryki Płd. Tym samym jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w rozwiązaniu problemów prawnych występujących w różnych jurysdykcjach.

Świadczymy obsługę prawną w następujących językach: polskim, angielskim, hiszpańskim i rosyjskim.